Binnenkort starten wij met de bouw van een nieuw appartementencomplex aan de Heijmanszstraat in Venhuizen. In totaal realiseren wij 8 comfortabele appartementen, waarvan 4 appartementen in de verkoop gaan en 4 appartementen worden verhuurd via Hof Verhuur. De oplevering staat gepland voor het eerste kwartaal van 2027.
Met trots kondigen wij aan dat wij binnenkort starten met de bouw van een prachtig nieuw appartementencomplex aan de Heijmanszstraat in Venhuizen. Het gebouw bestaat uit 8 appartementen en biedt woonruimte voor zowel starters als senioren.
Van de 8 appartementen worden er 4 appartementen verkocht. De overige 4 appartementen worden verhuurd via onze verhuurafdeling Hof Verhuur. De verwachting is dat de appartementen in het eerste kwartaal van 2027 worden opgeleverd.
Heeft u interesse in een appartement op deze mooie locatie. Neem dan contact op met makelaar Jaspers en Van Diepen voor meer informatie over de verkoop en verhuur.